UV lampy, desinfekce vody

Novinky

UV lampy, desinfekce vody

Ultrafialové záření je zcela neškodné, ekologické, snadné, levné a nejmodernější způsob dezinfekce pitné vody.
Bezpečnost jako hlavní. Bez ní by nebylo vůbec smysluplné mluvit o dezinfekci (například, jedna-jediná kolonie bakterií Escherichia Coli stačí ke vzniku nemoci). Proto UV lampy Sterilight ...

Ultrafialové záření je zcela neškodné, ekologické, snadné, levné a nejmodernější způsob dezinfekce pitné vody.
Bezpečnost jako hlavní. Bez ní by nebylo vůbec smysluplné mluvit o dezinfekci (například, jedna-jediná kolonie bakterií Escherichia Coli stačí ke vzniku nemoci). Proto UV lampy Sterilight jsou zárukou absolutní jistoty, vyplývající z celosvětové zkušenosti v oblasti dezinfekce vody za posledních 90 let. UV lampy Sterilight jsou vyrobené v Kanadě a mají velmi kvalitně zpracování.

UV lampy se liší dle maximálního průtoku vody. Pro desinfekce vody v Rodinném domě doporučujeme Sterilight S5Q nebo S8Q. Pro desinfekce vody v jednom odběrném místě postačí UV lampa Sterilight S2Q. A pro desinfekce vody v systémech RO je určena UV lampa UVC 1G.

Zobrazit

UV lampy, desinfekce vody Počet produktů: 7

Podkategorie

 • Standardní UV lampy...
  Ultrafialové záření je zcela neškodné, ekologické, snadné, levné a nejmodernější způsob dezinfekce pitné vody. Bezpečnost jako hlavní. Bez ní by nebylo vůbec smysluplné mluvit o dezinfekci (například, jedna-jediná kolonie bakterií Escherichia Coli stačí ke vzniku nemoci). Proto UV lampy Sterilight jsou zárukou absolutní jistoty, vyplývající z celosvětové zkušenosti v oblasti dezinfekce vody za posledních 90 let. UV lampy Sterilight jsou vyrobené v Kanadě a mají velmi kvalitně zpracování. UV lampy se liší dle maximálního průtoku vody. Pro desinfekce vody v Rodinném domě doporučujeme Sterilight S5Q nebo S8Q. Pro desinfekce vody v jednom odběrném místě postačí UV lampa Sterilight S2Q. A pro desinfekce vody v systémech RO je určena UV lampa UVC 1G.
 • Průmyslové UV lampy

  UV lampy pro velké průtoky vody

 • Náhradní UV zářiče...

  UV zářivky jsou důležitou součástí pro dezinfekci pitné vody. Brání vzniku a množení řas a bakterií, které by postupně výrazně snížili kvalitu pitné vody. UV zářivky zpravidla mají životnost 1 rok a pak je potřeba UV zářivku vyměnit za novou. Vestavěný časovač má za úkol odečítat dny provozu a zvukovou signalizací upozorní na nutnost výměny. Pravidelnou výměnou UV zářivky a zajistíte správnou funkčnost. Nabízíme vám náhradní UV zářivky VIQUA Sterilight ve všech běžně žádaných parametrech. Dbáme na výběr kvalitních produktů s garancí plné funkce a dlouhé životnosti.

 • Náhradní křemenné...
 • Náhradní zdroje pro UV...

  UV lampy jsou důležitou součástí pro filtraci pitné a užitkové vody. Používáme  je pro ničení a množení bakterií, cyst a virů obsažených ve vodě bez použití chemikálií. UV záření likviduje jednoduše a bez dopadu chemických vedlejších látek veškeré přítomné organismy. Náhradní zdroje pro UV lampy vám nabízíme včetně veškerého dalšího potřebného materiálu. Vybírat můžete podle kapacity i stávajícího řešení. Řešení napájení je standardní vidlice 230 V do zásuvky nebo je zařízení bez napájecího kabelu, používá běžný tří žilový kabel jako počítače.

Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek