Filtrovat dle

Povolené filtry:

INSTALAČNÍ MATERIÁL

INSTALAČNÍ MATERIÁL

Koupě samotného čerpadla většinou nestačí.

Pro instalaci potřebujete celou řadu dalších prvků, jako jsou potrubí, svěrné tvarovky, kohouty, závěsná lanka atd. Nabízíme široký sortiment příslušenství čerpadel a domácí vodáren.

Samozřejmostí je u naší firmy odborné poradenství. Pokud si nevíte rady, jak&...

Koupě samotného čerpadla většinou nestačí.

Pro instalaci potřebujete celou řadu dalších prvků, jako jsou potrubí, svěrné tvarovky, kohouty, závěsná lanka atd. Nabízíme široký sortiment příslušenství čerpadel a domácí vodáren.

Samozřejmostí je u naší firmy odborné poradenství. Pokud si nevíte rady, jaké příslušenství pro montáž čerpadla potřebujete, s důvěrou se na nás obraťte, s montážemi čerpadel máme mnohaleté praktické zkušenosti.

Zobrazit

INSTALAČNÍ MATERIÁL Počet produktů: 37

Podkategorie

 • PE SPOJKY plast

  Polypropylenové svěrné tvarovky jsou určeny pro rychlé a bezpečné spojování všech typů polyetylenových trubek (LDPE, MDPE, HDPE80, HDPE100) a PEX-a bez nutnosti demontáže tvarovky. Zaručují dokonale těsné spojení a dlouhou životnost při nízkých pořizovacích nákladech.
  Jsou schváleny pro pitnou vodu a odolné vůči UV záření.

 • Mosazné fitinky závitové

  V komplexní nabídce najdete i drobné spojovací díly. Závitové fitinky jsou spolehlivým prvkem, který pevně zachytí dva kusy vedení nebo zařízení s návazným dílem vnějším závitem. Připojovací závity najdete ve všech běžných uzpůsobeních. Fitinky můžou mít z obou stran závit stejný i využívat rozdíl ve dvou velikostech. Závity u nátrubků jsou dostupné v rozmezí ¼“ – 2“. Komponenty můžete vybírat podle aktuální nabídky, v případě potřeby jsme schopni zajistit i atypické díly.

 • Kohouty, uzavírací ventily

  Kohouty a uzavírací ventily můžete vybírat pro zakončení vedení v klasickém zpracování s vnitřním i vnějším závitem. Proud uzavírá pevný mechanismus ovládaný páčkou ve tvaru motýla nebo s delší rukojeti. Páka je vyrobena z pevného plastu nebo kovu, který pomáhá pevnému uchopení a komfortní manipulaci. Kohouty využívají vysoce odolný kov zesílený vůči korozi. Kromě klasického kovového zpracování můžete vybírat i polypropylenové kohouty se svěrnou tvarovkou. Nabízíme vám kompletní portfolio výrobků pro vedení rozvodů včetně drobných doplňků a příslušenství.

 • Těsnící materiál (Těsnění pro závitové spoje)

  Těsnící materiály pro závitové spoje. Materiály pro dotěsnění závitů - instalatérský len (instalatérské konopí), instalatérské tmely, těsnící vlákna (vhodné pro okamžitou těsnost spoje) ...

 • PPR tvarovky

  PPR tvarovky a fitinky se hodí k PPR trubkám. Na co je ale lze použít konkrétně? Vhodné jsou především pro dopravu studené i teplé vody, ale také pro podlahové a ústřední vytápění, jakož i pro dopravu vzduchu. Fitinky a tvarovky PPR si přitom můžete zakoupit jako celoplastové, nebo kombinované (plast a poniklovaná mosaz).

 • Nářadí k instalačnímu materiálu

  Zde najde potřebné nářadí, které Vám zjeduší instalaci vodovodních rozvodů. Najdete zde např. odhrotovače trubek, nůžky na potrubí apd.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 37 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 37 položek