Ponorná kalová čerpadla

Novinky

Slevy

Ponorná kalová čerpadla

Ponorná kalová čerpadla naleznou uplatnění při odčerpávání odpadních vod z různých budov, hotelů či průmyslových provozů. Dále se ponorná kalová čerpadla využijí v septicích a systémech odpadních vod Uplatnění také nalezn...

Ponorná kalová čerpadla naleznou uplatnění při odčerpávání odpadních vod z různých budov, hotelů či průmyslových provozů. Dále se ponorná kalová čerpadla využijí v septicích a systémech odpadních vod Uplatnění také naleznou při odstraňování kalů, akumulovaných kalů, surových kalů, čerpání vod znečištěnými kaly, drobnými kusovými a vláknitými částicemi, kousky dřeva nebo listí.

Některé modely čerpadel obsahují také řezací zařízení, které zaručuje bezproblémový chod ponorného kalového čerpadla. V naší nabídce naleznete také speciální kalová čerpadla, která jsou určena přímo do septiku - kalová čerpadla do septiku.

Zobrazit

Ponorná kalová čerpadla Počet produktů: 89

Podkategorie

 • Čerpadla na splaškové...

  Kalová čerpadla na splaškové vody jsou všeobecně určena k čerpání veškerých znečištěných vod s obsahu kusovitých a vláknitých nečistot. Jsou ideální jako pro čerpání septiků, žump, kalových vod, podúrovňových kanalizací. Lze s nimi čerpat vodu s obsahem velkých kusovitých nečistot a různého např. průmyslového odpadu. Tato čerpadla nejsou určena k čerpání vody s obsahem písku!!!

 • Čerpadla na odpadní...

  Kalová čerpadla na odpadní vody jsou všeobecně určena k čerpání veškerých znečištěných vod bez obsahu kusovitých a vláknitých nečistot. Jsou ideální jako odvodňovací čerpadla ve sklepích, jímkách, výkopech, garážích. Lze s nimi čerpat vodu s obsahem písku a bahna, jsou proto též vhodná k odovodňování základů na stavbách, k čištění studní apod. Tato čerpadla nejsou určena k čerpání septiků a kanalizací !!!

 • Čerpadla pro čerpání...

  Nabízená čerpadla pro čerpání drenážní vody mají široké uplatnění jako je snižování hladiny spodní vody, čerpání v jímkách s povrchovou vodou, čerpání v drenážních jímkách či čerpání odpadních vod z prádelen. Z toho je patrné, že si poradí i s mírně znečistěnou vodou.

 • Univerzální kalová...

  V tomto oddělení najdete unikátní ponorná čerpadla pro čerpání jak znečištěných odpadních, tak vod splaškových. Díky speciálnímu patentovanému systému TWIN BASE, je možno upravit sací prostor pro čeprání odpadních vod s minimální zbytkovou hladinou, ale i splaškových vod s průchodností až 30mm.

 • Čerpadla s řezacím...

  Ponorná kalová čerpadla s řezacím zařízením jsou vyrobena s důrazem na vysokou odolnost a výkon. Využívají se především pro čerpání silně znečištěných vod, kalů, splašků, septiků. Čerpadla plně vyhoví nárokům pro zajištění provozu rodinných domů i provozoven. Využívají bezpečnostní prvky včetně tepelné ochrany proti přetížení. Pro profesionální využití můžeme nabídnout i celonerezové kalové čerpadlo pro tlakové kanalizace s plastovým obtokem. Výkonné zařízení využívá jednoduchý mechanismus pro montáž i demontáž a čištění sestavy čerpadla.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 89 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 89 položek