PŘÍSLUŠENSTVÍ K ČERPADLŮM A VODÁRNÁM

Novinky

Slevy

PŘÍSLUŠENSTVÍ K ČERPADLŮM A VODÁRNÁM

Nabídka příslušenství k čerpadlům, vodárnám a čerpací technice.
Filtry a vložky, manometry, hadice, zpětné vbentily, sací koše, ochrany proti chodu na sucho a jiné...

PŘÍSLUŠENSTVÍ K ČERPADLŮM A VODÁRNÁM Počet produktů: 274

Podkategorie

 • Filtry a filtrační vložky

  V nabídce vám předkládáme základní filtry a filtrační vložky na vodu, hlavně pro odstranění mechanických nečistot (pevné částice, písek, jíl apod), chloru a nepříjemných zápachů a chutí. Najdete zde základní filtry na vodu na mechanické nečistoty, uhlíkové filtry, víměnné filtrační vložky, domácí filtry a potřebné příslušenství, povolovací klíče, těsnění, držáky a náplně. Vložky nebo rukávy je nutné pravidelně čistit nebo měnit, pro správný chod vodovodního systému. Najdete u nás filtry od výrobců AQUA filtr, Cintropur a Tecnoplastic s.r.l.

 • Hadice k čerpadlům a...

  V této sekci najdete. Průmyslové flexi hadice, hadice z PVC, ploché hadice pro kalová čerpadla, sací soupravy a sací hadice.

 • Ochrana čerpadel proti...

  Ochrana čerpadel proti chodu na sucho - sondy, spínače, frekvenční měniče.

 • Manometry  k čerpadlům...

  V nabídce vám předkládáme veškeré potřebné díly pro zajištění plné funkce oběhového systému čerpadel. Manometry můžete vybírat s velkým rozsahem měření. Přístroj je možné zajistit přesně podle řešeného systému. Dobře čitelný displej usnadní rychlý odečet hodnot. Další možností je tlakový spínač s manometrem. Zařízení optimálně řídí zastavení nebo oběh čerpadla podle zvýšení tlaku nebo jeho snížení. Tlakový spínač lze připojit k vodovodní části zařízení v kterémkoliv bodě mezi prvním místem odběru a samotným čerpadlem.

 • Kabely a kabelové spojky

  V nabídce vám představujeme důležité příslušenství, kterým jsou kabely a kabelové spojky. Doporučit můžeme především značkový kabel TITANEX® s vysokou mechanickou a chemickou odolností, který se vyrovná i s extrémní zátěží. Nabízí flexibilitu a stálost vůči výkyvům teplot. Dalšími produkty jsou kabely k motorům i samostatně řešený kabel s konektorem pro motory. Často žádaným doplňkem jsou univerzální spojky pro spojování kabelů a vodičů s izolací z PVC, PE, XLPE a EPR jako např. YKY, CYKY, E-A2X2Y. Jednoduchá aplikace zrychlí postup práce a s vysokou spolehlivostí zajistí celistvé a bezpečné vedení spojů i v namáhaném prostředí.

 • Tlakové řídící...

  Automatická řídící tlaková jednotka slouží jako komplet pro automatické přímé spínání a vypínání čerpadel s jednofázovými motory. Zařízení je možno instalovat se samonasávacím stacionárním čerpadlem i s čerpadlem ponorným jež vyhovuje technickým parametrům tlakové řídící jednotky. K sepnutí čerpadla dojde po otevření jakéhokoliv odběrního místa a během odběru vody čerpadla běží (nespíná a nevypíná) a dodává kapalinu pod konstantním tlakem, který závisí na typu a parametrech použitého čerpadla.

 • Spínací skříně s...

  Spínací skříňě (ovládací boxy) s běhovým kondenzátorem a tepelnou ochranou pro 230V motory Ponorných čerpadel.

 • Tlakové spínače k...

  Tlakové spínače patří mezi základní součásti domácích vodáren. Vodárně při poklesu tlaku vyšlou signál, aby zapnula elektromotor čerpadla a dorovnala tlak do maximální hodnoty. Tlakové spínače je možné vybírat dle hodnoty požadovaného vypínacího a zapínacího tlaku. 

 • Sací koše a zpětné klapky

  V kategorii sací koše máte možnost zakoupit produkty z různých materiálů a pro rozličné určení. Sací koš může být použit pro čerpání pitné nebo užitkové vody bez mechanických nečistot, ale také na zakalenou vodu s obsahem mechanických nečistot jako například bahno či písek. Některé sací koše mají omezení v podobě průtoku teplé vody (do 40°C, 60°C, 100°C apod.). Můžete si vybrat z plastových či kovových materiálů (mosaz). Některé sací koše jsou vybaveny zpětnou záklopkou.

 • Motorové spouštěče

  Motorový spouštěč s funkcí TEST. Vysoká zkratová a vypínací schopnost až 50 kA. Rozsah nastavení 1-4 A. Splňuje EN 61947-4-1. Příslušenství: montážní krabice v krytí IP55, pomocné kontakty, montážní sady pro propojení se stykači. 

 • Závěsná zařízení pro...

  Každé ponorné čerpadlo se musí nějakým způsobem zavěsit a v případě potřeby jej bezpečně vytáhnout z vrtu, studny či jímky. K tomuto účelu Vám poslouží kvalitní závěsné zařízení pro ponorná čerpadla, která Vám zde nabízíme. Tyto závěsná zařízení od značky Regaplast se neprověšují, mají několikanásobné bezpečnostní prvky s nosností až 200 kg a jsou nabízeny v různých délkách po pěti metrech. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 274 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 274 položek