Ponorná čerpadla pro studny a nádrže

Slevy

Ponorná čerpadla pro studny a nádrže

Ponorná čerpadla do studní a nádrží jsou určena pro čerpání užitkové a pitné vody. Nejčastěji se využívá k hlubinnému čerpání vody z větších hloubek než 8 m. Hlavní předností čerpadla jsou jeho malé rozměry, díky kterým je jej možné umístit i do velice úzkých vrtů

Ponorná čerpadla pro studny a nádrže Počet produktů: 42

Podkategorie

 • čerpadla s plovákem

  Jak funguje u čerpadel pro studny a nádže plovákový spínač?

  U této kategorie čerpadel je hlavní funkcí plováku ochrana proti chodu nasucho. Pokud je čerpadlo ponořené a plováke plave na hladině v dostatečné výšce (sklon alespoň +45°), pak čerpadlo čerpá, kdykoliv je připojeno k síti. Když hladina klesne a plovák dosáhne spodní pozice (sklon -45°), pak dojde k vypnutí čerpadla. Je třeba, aby čerpadlo a plovák měli dostaečné volný prostor a nemohlo dojít k zapříčení plováku např. o stěnu nádrže.

 • ČERPADLA BEZ PLOVÁKU

  Ponorná čerpadla většinou s tzv. spodním sáním a čerpáním vody kolem tělesa motoru a účinným chlazením i při neúplném ponoru. Díky své konstrukci a vnějším rozměrům jsou tedy vhodná zejména do klasických kopaných studní, příp. nádrží na dešťovou vodu. Ideální pro zahrádky, ale i domácí vodárny na chatách, a chalupách.

 • AUTOMATICKÁ PONORNÁ ČERPADLA

  Jedná se spíše o automatické ponorné domácí vodárny než čistě o ponorná čerpadla, ale pro své uplatnění naleznou nejvíce pro akumulační nádrže s dešťovou vodou, pro závlahu zahrady apd.

  Čerpadla s integrovanou elektronickou regulací tlaku v tělese čerpadel, se speciální zpětnou klapkou a snímačem tlaku. Čerpadla se při odběru vody automaticky spouští a po ukončení odběru vypínají a jsou chráněna proti chodu nasucho.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 42 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 42 položek