UV lampy, desinfekce vody

UV lampy, desinfekce vody

Ultrafialové záření je zcela neškodné, ekologické, snadné, levné a nejmodernější způsob dezinfekce pitné vody.
Bezpečnost jako hlavní. Bez ní by nebylo vůbec smysluplné mluvit o dezinfekci (například, jedna-jediná kolonie bakterií Escherichia Coli stačí ke vzniku nemoci). Proto UV lampy Sterilight ...

Ultrafialové záření je zcela neškodné, ekologické, snadné, levné a nejmodernější způsob dezinfekce pitné vody.
Bezpečnost jako hlavní. Bez ní by nebylo vůbec smysluplné mluvit o dezinfekci (například, jedna-jediná kolonie bakterií Escherichia Coli stačí ke vzniku nemoci). Proto UV lampy Sterilight jsou zárukou absolutní jistoty, vyplývající z celosvětové zkušenosti v oblasti dezinfekce vody za posledních 90 let. UV lampy Sterilight jsou vyrobené v Kanadě a mají velmi kvalitně zpracování.

UV lampy se liší dle maximálního průtoku vody. Pro desinfekce vody v Rodinném domě doporučujeme Sterilight S5Q nebo S8Q. Pro desinfekce vody v jednom odběrném místě postačí UV lampa Sterilight S2Q. A pro desinfekce vody v systémech RO je určena UV lampa UVC 1G.

Zobrazit

UV lampy, desinfekce vody Počet produktů: 11

Podkategorie

 • Standardní UV lampy...
  Ultrafialové záření je zcela neškodné, ekologické, snadné, levné a nejmodernější způsob dezinfekce pitné vody. Bezpečnost jako hlavní. Bez ní by nebylo vůbec smysluplné mluvit o dezinfekci (například, jedna-jediná kolonie bakterií Escherichia Coli stačí ke vzniku nemoci). Proto UV lampy Sterilight jsou zárukou absolutní jistoty, vyplývající z celosvětové zkušenosti v oblasti dezinfekce vody za posledních 90 let. UV lampy Sterilight jsou vyrobené v Kanadě a mají velmi kvalitně zpracování. UV lampy se liší dle maximálního průtoku vody. Pro desinfekce vody v Rodinném domě doporučujeme Sterilight S5Q nebo S8Q. Pro desinfekce vody v jednom odběrném místě postačí UV lampa Sterilight S2Q. A pro desinfekce vody v systémech RO je určena UV lampa UVC 1G.
 • Průmyslové UV lampy

  Průmyslové UV lampy jsou optimálním řešením pro čištění vody a zvýšení její kvality. Nabízíme vám různé varianty v závislosti na požadované výšce maximálního průtoku. Voda je při průchodu zařízením vedená kolem výkonné uv lampy. Ultrafialové záření okamžitě likviduje řasy, baktérie a další mikroorganismy. Voda není zatížená chemickými látkami, nedochází k rozvoji nepříjemného zápachu ani ovlivnění chuti.

  UV lampy pro velké průtoky vody

 • Náhradní UV zářiče...

  UV zářivky jsou důležitou součástí pro dezinfekci pitné vody. Brání vzniku a množení řas a bakterií, které by postupně výrazně snížili kvalitu pitné vody. UV zářivky zpravidla mají životnost 1 rok a pak je potřeba UV zářivku vyměnit za novou. Vestavěný časovač má za úkol odečítat dny provozu a zvukovou signalizací upozorní na nutnost výměny. Pravidelnou výměnou UV zářivky a zajistíte správnou funkčnost. Nabízíme vám náhradní UV zářivky VIQUA Sterilight ve všech běžně žádaných parametrech. Dbáme na výběr kvalitních produktů s garancí plné funkce a dlouhé životnosti.

 • Náhradní křemenné...

  Křemenné trubice Sterilight zajistí dokonalou čistotu vody ve vedení. Jednoduchý princip ošetří vodu bez nadbytečného dávkování chemií nebo jiných přídavných látek. UV záření efektivně zamezí šíření bakterií a řas. Křemenná trubice se mění jen v případě poškození anebo v případě usazenin nečistotou, vápníkem, železem apod. na křemenné trubici. Usazeniny výrazně omezují výkonnost záření, světlo nedokáže účinně ošetřit protékající vodu. Nabízíme vám náhradní křemenné trubice Sterilight pro všechny běžně používané systémy. Vybírat můžete z široké nabídky typů i délek trubic. U všech variant garantujeme vysokou kvalitu zpracování i příznivé ceny.

 • Náhradní zdroje pro UV...

  UV lampy jsou důležitou součástí pro filtraci pitné a užitkové vody. Používáme  je pro ničení a množení bakterií, cyst a virů obsažených ve vodě bez použití chemikálií. UV záření likviduje jednoduše a bez dopadu chemických vedlejších látek veškeré přítomné organismy. Náhradní zdroje pro UV lampy vám nabízíme včetně veškerého dalšího potřebného materiálu. Vybírat můžete podle kapacity i stávajícího řešení. Řešení napájení je standardní vidlice 230 V do zásuvky nebo je zařízení bez napájecího kabelu, používá běžný tří žilový kabel jako počítače.

Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek