Ochrana čerpadel proti chodu na sucho

Novinky

Ochrana čerpadel proti chodu na sucho

Ochrana čerpadel proti chodu na sucho - sondy, spínače, frekvenční měniče.

Ochrana čerpadel proti chodu na sucho Počet produktů: 29

Podkategorie

 • Hladinové spínače...

  Složí pro snímání a regulaci hladiny vody nebo vodivých kapalin pomocí vodivostních sond. Snímače pracují na principu spínání relé (stykače) v závislosti na přítomnosti hladiny kapaliny na připojených sondách. Kapalina vytvoří při dotyku s elektrodami sond vodivé spojení a tento stav je vyhodnocen snímačem.

  Při použití ponorných vodivostních sond můžeme snímat hladinu v jímkách, studních, vrtech, odpadových jímkách apod.

 • Ponorné sondy k...

  Ponorné sondy slouží k snímání hladiny vodivých kapalin v jímkách, nádržích, studních, vrtech, odpadních jímkách apod. 

 • Ochranné a jistící...

  Ochranné a jistící skříně, jsou určeny k ochraně a jištění čerpadel proti přetížení, chodu nasucho a proti výpadku fáze (u třífázových čerpadel).

  Ochrana proti chodu nasucho pracuje na základě meření účinníku motoru (COS Fí). Nejsou potřeba externí sondy ani plováky.

 • Plovákové hladinové...

  Plovákové hladinové spínače umožňují ekonomické řízení zapínání/vypínání zařízení dle požadované úrovně hladiny. Tyto spínače jsou vhodné pro hlídání hladiny užitkové nebo odpadní vody. Napětí 230 V, při použití stykače lze ovládat i 400 V. Materiálové provedení kabelu H07. 

 • Ostatní ochrany čerpadel

  Pro bezpečný provoz čerpadla můžete doplnit systém funkčním příslušenstvím. Často žádané je elektronické ochranné zařízení určené pro ochranu čerpadla proti běhu nasucho. Při nedostatku vody v systému tak dojde k automatickému zastavení činnosti, nedochází ke zbytečnému namáhání ani navázání dalších technických problémů. Ochrana čerpadel se montuje jednoduchým způsobem. Použité materiály plně vyhoví i velkému namáhání a vyrovnají se s běžným rozsahem teplot. Rádi vám doporučíme vhodný typ i přiblížíme správnou instalaci. Nabízené produkty splňují nároky na pečlivé provedení i výběr pevných a odolných materiálů.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 29 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 29 položek