Reverzní osmóza

Novinky

Slevy

Reverzní osmóza

Zde si najdete filtrační systémy na báze technologie Reverzní osmóza. Jsou tady domácí filtry na pitnou vodu, které se montují pod kuchyňský dřez nebo akvarijní filtry.

Reverzní osmóza je uznávána jako jedna z nejlepších technologií pro výrobu nejlepší a nejkvalitnějš&...

Zde si najdete filtrační systémy na báze technologie Reverzní osmóza. Jsou tady domácí filtry na pitnou vodu, které se montují pod kuchyňský dřez nebo akvarijní filtry.

Reverzní osmóza je uznávána jako jedna z nejlepších technologií pro výrobu nejlepší a nejkvalitnější pitné vody. Stejnou technologii filtrace používá i většina výrobců balené vody pro výrobu bezpečné a dobře chutnající pitné vody. Žádný jiný domácí systém na úpravu vody nemůže nabídnout tolik ochrany a spolehlivosti.

Zobrazit

Reverzní osmóza Počet produktů: 21

Podkategorie

 • Reverzní osmóza -...

  Reverzní osmóza - je ta nejlepší technologie pro čištění vody, které lidstvo vynalezlo. Filtry na bázi této technologie odstraňují 80-99% nečistot ve vodě. Každý filtr obsahuje membránu reverzní osmózy, která odstraňuje takové škodlivé látky jako dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Výsledkem je ideální voda s chutí horského pramene.

 • Akvarijní filtry -...

  Tyto kompaktní, ale velice účinné akvarijní filtry jsou určené pro malé a střední akvária. Technologie Reverzní osmózy umožňuje dokonale vyčistit vstupní vodu od všech nečistot (odsolení až do 98%). Waterfilter je výrobcem těchto filtrů, takže pokud si budete přát, můžeme tyto filtry libovolně rozšířit, upravit, nebo přidat různé moduly (měřič konduktivity, mixbed patronu, apod.). 

 • Spotřební materiál a...

  V naší nabídce najdete ivelmi oblíbené domácí systémy Reverzní osmóy na filtraci vody a do nabídky zařízení samozřejmě zařazujeme i spotřební materiál a výměnné vložky pro RO systémy. Konkrétní doplňky vám pomůžou oživit systémy, přidat na výkonu nebo zlepšit kvalitu čerpané vody. Do nabídky patří například sada předfiltrů, uhlíkové filtry, detektor úniku vody, UV lampy pro průtokové ošetření vody, ale i běžné kohoutky.

  Spotřební materiál a výměnné vložky pro RO systémy

 • Komerční jednotky...

  Je to nejvíce trvanlivý a odolný systém Reverzní osmózy s nízkotlakovými membránami určený pro lehké komerční aplikace.

  Výkony: 23 až 46 l/hod.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 21 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 21 položek