Příslušenství pro Ponorná čerpadla

Novinky

Příslušenství pro Ponorná čerpadla

Příslušenství pro ponorná čerpadla - klapky, kabely, sondy, spínače, ochrany, kabely a mnoho dalšího. Vše potřebné pro instalaci a připojení ponorných čepadel.

Příslušenství pro Ponorná čerpadla Počet produktů: 41

Podkategorie

 • Závěsná zařízení pro...

  Každé ponorné čerpadlo se musí nějakým způsobem zavěsit a v případě potřeby jej bezpečně vytáhnout z vrtu, studny či jímky. K tomuto účelu Vám poslouží kvalitní závěsné zařízení pro ponorná čerpadla, která Vám zde nabízíme. Tyto závěsná zařízení od značky Regaplast se neprověšují, mají několikanásobné bezpečnostní prvky s nosností až 200 kg a jsou nabízeny v různých délkách po pěti metrech. 

 • Ochrana proti chodu na...

  Vhodně zvolený hladinový spínač s vhodnými sondami nebo plovákový spínač ochrání čerpadlo před chodem „na sucho“. Čerpání vody ze studny, vrtu, zásobníku nebo zatopeného prostoru vyžaduje delší časový úsek. Celý cyklus čerpání však nemusíte zajistit kontrolu nad stavem hladiny. U průběžného čerpání vody z vrtu nebo studny není taková kontrola ani prakticky možná. Plovák nebo sondy automaticky vyhodnotí stav podle nastavené hladiny a v případě dosažení stavu nebo problému v čerpání vody motor čerpadla zastaví. Ochrana může být doprovázena také signalizací světelnou či akustickou.

 • Zpětné klapky pro...

  Zpětné klapky můžeme nabídnout ve standardním zpracování jako celomosazný zpětný ventil pro čistou vodu nebo ve variantě s diskem z plastu. Záklopka dovoluje montáž do jakékoliv polohy. Slouží k zamezení nežádoucích zpětných rázů z potrubí na výtlačnou část ponorného čerpadla, nebo k uzavření sací hadice. V naší nabídce vám předkládáme kompletní portfolio čerpadel a příslušenství pro jejich bezporuchový a efektivní provoz. Ochotně vám doporučíme vhodné díly pro opravy nebo instalace nových rozvodů.

 • Kabely a kabelové...

  Velmi kvalitní značkové kabely TITANEX® s vysokou mechanickou a chemickou odolností
  pro extrémní zátěž. Vyniká svou flexibilitou a stálostí vůči výkyvům teplot. TITANEX® je ideálním kabelem pro průmysl a stavbu a je určen pro použití v suchém, vlhkém a mokrém prostředí.

 • Motorové spouštěče k...

  Motorový spouštěč s funkcí TEST. Vysoká zkratová a vypínací schopnost až 50 kA. Rozsah nastavení 1-4 A. Splňuje EN 61947-4-1. Příslušenství: montážní krabice v krytí IP55, pomocné kontakty, montážní sady pro propojení se stykači. 

 • Spínací skříně...

  Ovládací boxy k ponorným čerpadlům jsou nezbytnou součástí, pokud čerpadlo nemá zabudovaný rozběhový kondenzátor. Boxy chrání ponorné čerpadlo před poškozením a zapojují aktivně i tepelnou ochranu. Ovládací box pro čerpadlo vám pomůžeme vybrat s ohledem na kapacitu systému a vaše nároky. Kvalitní doplňky a příslušenství můžete vybrat na jednom místě. Zajistíme pro vás kvalitní produkty s garancí dlouhé životnosti pro náročné provozy. 

  Slouží pro rozběh a k ochraně jednofázových ponorných motorů.

 • Hadice zahradní PVC

  Při výběru zahradní hadice pro domácí zavlažování je kvalita a nalezení té správné hadice, která se dokáže vypořádat s prostředím, ve kterém bude používána, vždy problém. Sortiment zahradních hadic GARDENA nabízí inovativní produkty – například s povlakem SkinTech pro lehké klouzání zahradou a kolem překážek bez přetáčení a uzlování. Odpovídající hadici však najdou i zahradníci začátečníci s jednodušším uspořádáním zahrady. Klasifikace hadic do tříd Premium, Comfort a Classic pomáhá při rozhodování, jaká kvalita hadice bude vyhovovat vašim individuálním požadavkům.

  Najdete zde také kvalitní hadice od značky VALMON - ohebné hadice s tlakovou kostrou určené pro všeobecné použití (rozvody vody a jiných kapalin, vzduchu - v zahrádkářství, zemědělství, průmyslu i domácnostech)

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 41 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 41 položek