Sety pro stavbu domácí vodárny

Slevy

Sety pro stavbu domácí vodárny

Domácí vodárna sestává z klasické kombinace tlakové nádoby, a příslušenství pro montáž. Tvarovku, tlakový spínač, klapku ani manometr nemusíte složitě vybírat v samostatných kategoriích. Nabízíme v...

Domácí vodárna sestává z klasické kombinace tlakové nádoby, a příslušenství pro montáž. Tvarovku, tlakový spínač, klapku ani manometr nemusíte složitě vybírat v samostatných kategoriích. Nabízíme vám ekonomicky výhodné sety pro stavbu domácí vodárny. Ochotně vám poradíme s výběrem velikosti tlakové nádoby i výkonu systému. Možnost samostatného zásobení vodou v dnešní době přináší velké úspory v nákladech za vodu, využijte potenciál vlastního zdroje naplno.

Sada příslušenství pro stavbu domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Zobrazit

Sety pro stavbu domácí vodárny Počet produktů: 16

Podkategorie

  • S klasickou tlakovou...

    Sety pro stavbu domácí vodárny, které Vám usnadňují nákup, protože sestavy obsahuji vše potřebné pro realizaci vodárny s ponornými i povrchovými čerpadly. Tyto vodárenské sestavy, vyžadují pravidelnou údržbu a to pravidelnou kontrolou tlaku vzduchu v tlakové nádobě. Správný tlak v tlakové nádobě Vám zajistí správný a bezproblémový chod a proudloužíte tím životnost čerpadla.

    Pokud již máte vybrané čerpadlo a chcete realizovat klasickou domácí vodárnu typu Darling, jsou pro Vás naše vodárenské sestavy ideální volbou.

  • S bezúdržbovou...

    Vodárenské sestavy s bezúdržbouvou tlakovou nádobou, sety pro stavbu domácí vodárny.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 16 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 16 položek