Filtry a filtrační vložky

Novinky

Filtry a filtrační vložky

V nabídce vám předkládáme základní filtry a filtrační vložky na vodu, hlavně pro odstranění mechanických nečistot (pevné částice, písek, jíl apod), chloru a nepříjemných zápachů a chutí. Najdete zde základní filtry...

V nabídce vám předkládáme základní filtry a filtrační vložky na vodu, hlavně pro odstranění mechanických nečistot (pevné částice, písek, jíl apod), chloru a nepříjemných zápachů a chutí. Najdete zde základní filtry na vodu na mechanické nečistoty, uhlíkové filtry, víměnné filtrační vložky, domácí filtry a potřebné příslušenství, povolovací klíče, těsnění, držáky a náplně. Vložky nebo rukávy je nutné pravidelně čistit nebo měnit, pro správný chod vodovodního systému. Najdete u nás filtry od výrobců AQUA filtr, Cintropur a Tecnoplastic s.r.l.

Zobrazit

Filtry a filtrační vložky Počet produktů: 109

Podkategorie

 • Filtry na vodu

  Tady si najdete základní filtry na vodu hlavně pro odstranění mechanických nečistot (pevné částice, písek, jíl apod), chloru a nepříjemných zápachů a chutě.

  Tyto filtry tvoří základ filtračního každého filtračního systému. A pokud jste vůbec přemýšlete o vodní filtrace, tak takový filtr je pro Vás nezbytný.

 • Uhlíkové filtry na...

  Uhlíkové filtry se používají pro odstranění chloru a jeho sloučenin, nepříjemných zápachů a chutí, různých škodlivých organických látek, zákalu a barvy z vody. Uhlík je nejlepší přírodní pohlcovač velmi širokého spektra organických a neorganických nečistot.

 • Filtrační vložky pro...

  V této sekce si hlavně najdete mechanické vložky pro (odstranění pevných částic, mechanických nečistot, písek, jíl apod.) a uhlíkové vložky pro (odstranění chloru a nepříjemných zápachů a chutě), a také některé speciální vložky (odstranění železa, tvrdostí, dusičnanu apod). 

 • Příslušenství filtrů...

  Snažíme se zjednodušit montáž nových rozvodů nebo opravy stávajících a na jednom místě přestavujeme speciální zařízení včetně veškerého potřebného příslušenství. V nabídce můžete vybírat relativní drobnosti, které vám však usnadní běžnou údržbu nebo ustavení systému. Zastoupeny jsou speciální montážní klíče, držáky k filtrům, o-kroužek pro filtry v různých velikostech. Nechybí ani často žádané náhradní náplně polyfosfátu nebo do pračkového filtru. Můžete vybírat bez ztráty času a s garancí kvalitních výrobků i rychlého dodání.

 • Domácí filtry na vodu

  Zde naleznete jednoduché, ale hodně účinné domácí pomocníky. Jako například filtry pro pračku, sprchu a ledničku. Hlavní výhodou těchto filtru je nízká cena, velice jednoduchá montáž bez použití nářadí. Tyto filtry jsou namontovány během 5 minut. Balení vždy obsahuje veškerý potřebný spojovací materiál apod.

  Doporučujeme tyto filtry pro každou domácnost.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 109 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 109 položek