ÚPRAVA A FILTRACE VODY

ÚPRAVA A FILTRACE VODY

Úprava vody a filtrace vody je v současné době nedílnou součástí každodenního života. Úprava vody změkčováním, odželezněním či odstraněním manganu, filtrací mechanických nečistot nebo odstraňování dusičnanů a chloridů. Zabýváme se i likvidací bakteriologického znečištění vody a úpravou s tímto souvisejícím.

ÚPRAVA A FILTRACE VODY Počet produktů: 122

Podkategorie

 • Reverzní osmóza

  Zde si najdete filtrační systémy na báze technologie Reverzní osmóza. Jsou tady domácí filtry na pitnou vodu, které se montují pod kuchyňský dřez nebo akvarijní filtry.

  Reverzní osmóza je uznávána jako jedna z nejlepších technologií pro výrobu nejlepší a nejkvalitnější pitné vody. Stejnou technologii filtrace používá i většina výrobců balené vody pro výrobu bezpečné a dobře chutnající pitné vody. Žádný jiný domácí systém na úpravu vody nemůže nabídnout tolik ochrany a spolehlivosti.

 • Změkčovače vody

  Změkčovače vody jsou nejžadanejší zařízení na úpravu vody v ČR. Změkčovače vody odstraňují tvrdost vody, zabraňují tvorbě vodního kamene tak, že vodní kamen Vás už nikdy nebude trápit. Měkká voda blahodárně působí na kůže a vlasy. S měkkou vodu taky klesá spotřeba pracích a mycích prostředku. Proto každá prádelna vlastní takový přístroj.
  Změkčovače se montují (naše firma zajisti dopravu a montáž) na vstup vody do domu nebo objektu a změkčuje veškerou vodu.

 • Odželezňovače vody,...

  Odželezňovače vody v sobě mají speciální katalytický písek, který dokáže účinně odstranit z vody železo (rozpuštěné i nerozpuštěné), mangan a amonné ionty.

  Odželezňovače vody jsou složitější systémy, proto je mnohem lepší nás kontaktovat mailem a zaslat rozbor vody, kterou potřebujete upravit, aby jsme Vám navrhli optimální systém na úpravu vaší vody.

 • Multifunkční úprava a...

  Multifunkční úprava a filtrace vody: tvrdost, železo, mangan a pH v jednom!
  Jestli Vaše voda obsahuje železo, mangan, zvýšenou tvrdost a zároveň nízké pH, tak je tu pro Vás naše novinka - multifunkční filtr série OPTIM MULTI. Řada těchto filtrů obsahuje novou filtrační hmotu Crystal-Right CR-100 (USA), která efektivně odstraní z vody tyto prvky a také upraví pH vody.

 • UV lampy, desinfekce vody

  Ultrafialové záření je zcela neškodné, ekologické, snadné, levné a nejmodernější způsob dezinfekce pitné vody.
  Bezpečnost jako hlavní. Bez ní by nebylo vůbec smysluplné mluvit o dezinfekci (například, jedna-jediná kolonie bakterií Escherichia Coli stačí ke vzniku nemoci). Proto UV lampy Sterilight jsou zárukou absolutní jistoty, vyplývající z celosvětové zkušenosti v oblasti dezinfekce vody za posledních 90 let. UV lampy Sterilight jsou vyrobené v Kanadě a mají velmi kvalitně zpracování.

  UV lampy se liší dle maximálního průtoku vody. Pro desinfekce vody v Rodinném domě doporučujeme Sterilight S5Q nebo S8Q. Pro desinfekce vody v jednom odběrném místě postačí UV lampa Sterilight S2Q. A pro desinfekce vody v systémech RO je určena UV lampa UVC 1G.

 • Akvarijní vodní filtry

  akvarijní vodní filtr se špičkovou technologií. Při správném používání tohoto filtru můžete získat čistou netoxickou vodu i pro ty nejnáročnější akvarijní ryby jako terčovci nebo mořské ryby. Filtr funguje jen dle vstupního tlaku vody a nepoužívá se žádná chemie.

 • Domácí vodní filtry

  Zde naleznete jednoduché, ale hodně účinné domácí pomocníky. Jako například filtry pro pračku sprchu a ledničku. Hlavní výhodou těchto filtru je nízká cena, velice jednoduchá montáž bez použití nářadí. Tyto filtry jsou namontovány během 5 minut. Balení vždy obsahuje veškerý potřebný spojovací materiál apod.

  Doporučujeme tyto filtry pro každou domácnost.

 • Vodní filtry a...

  Mechanické potrubní filtry WaterFilter odstraňují mechanické nečistoty z vody až do 1 mikronu: písek, hlína, jíl, vlasy a jiné nerozpuštěné částice. Mechanické filtry slouží k předfiltraci vody a instalují se jako „první“ stupeň filtračního systému. Tyto filtry dodávají vodě nejen určitou průhlednost, ale jsou ochranou dalším dražším součástím filtračního zařízení a zároveň ochraňují i sanitární techniku, boilery, myčku, pračku atd.

 • DÁVKOVACÍ ČERPADLA...

  Membránové dávkovací čerpadla jsou určené pro dávkování chemikálií do tlakového a netlakového prostředí. Čerpadla se rozdělují podle výkonu, protitlaku a typu řízení.

  Tyto čerpadla je excelentní poměrem cena/kvalita, a jsou určené pro velmi široké použití: od bazénu a boileru až po chladící věže a systémy úpravy vody.

 • Filtrační hmoty a...

  Každý vodní filtr obsahuje filtrační vložku (patronu) nebo speciální filtrační hmotu. Pokud budete potřebovat vyměnit nebo doplnit filtrační hmotu Vašeho filtru, tak si můžete objednat přesně to, co potřebujete.
  Ale vždy doporučujeme poradit s našimi specialisty. My pro Vás navrhneme odpovídající filtrační hmotu, přijedeme, provedeme samotnou výměnu, a znovu zprovoznime Vaše zařízení.
  Pokud potřebujete regenerační sůl pro změkčovače vody, tak je lepší nám vždy zavolat a domluvit se na dopravě a množství pytlů.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 122 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 122 položek