ŘÍDÍCÍ A OVLÁDACÍ SYSTÉMY pro čerpadla a vodárny

ŘÍDÍCÍ A OVLÁDACÍ SYSTÉMY pro čerpadla a vodárny

Speciální řídící systémy, které přesně přizpůsobí výkon čerpadla okamžitému odběru jsou základním prostředkem realizace úspor.

ŘÍDÍCÍ A OVLÁDACÍ SYSTÉMY pro čerpadla a vodárny Počet produktů: 80

Podkategorie

 • Tlakové spínače pro...

  Tlakové spínače patří mezi základní součásti domácích vodáren. Vodárně při poklesu tlaku vyšlou signál, aby zapnula elektromotor čerpadla a dorovnala tlak do maximální hodnoty. Tlakové spínače je možné vybírat dle hodnoty požadovaného vypínacího a zapínacího tlaku. 

 • Motorové spouštěče pro...

  Motorový spouštěč s funkcí TEST. Vysoká zkratová a vypínací schopnost až 50 kA. Rozsah nastavení 1-4 A. Splňuje EN 61947-4-1. Příslušenství: montážní krabice v krytí IP55, pomocné kontakty, montážní sady pro propojení se stykači. 

 • Tlakové řídící jednotky

  Automatická řídící tlaková jednotka slouží jako komplet pro automatické přímé spínání a vypínání čerpadel s jednofázovými motory. Zařízení je možno instalovat se samonasávacím stacionárním čerpadlem i s čerpadlem ponorným jež vyhovuje technickým parametrům tlakové řídící jednotky. K sepnutí čerpadla dojde po otevření jakéhokoliv odběrního místa a během odběru vody čerpadla běží (nespíná a nevypíná) a dodává kapalinu pod konstantním tlakem, který závisí na typu a parametrech použitého čerpadla.

 • Ochrany proti chodu...

  Ochrany proti chodu nasucho - hladinové spínače, sondy pro relé, ochrany čerpadel, frekvenční měniče.

 • Spínací skříně...

  V e-shopu vám nabízíme ucelený sortiment pro montáž a spolehlivý chod rozvodů a filtrace vody. Do nabídky zahrnujeme i nezbytné spínací skříně. Moderní systémy plně využívají tepelnou ochranu. Správný ovládací box pro čerpadla povede správný rozběh čerpadla při čerpání vody a prodlouží životnost čerpadla pomocí tepelné pojistky. Součástí ovládacího boxu je vypínač, kterým jednoduše vypnete čerpadlo. Ochotně vám pomůžeme zvolit optimální variantu s ohledem na konkrétní čerpadlo.

  Slouží pro rozběh a k ochraně jednofázových ponorných motorů.

 • Frekvenční měniče

  Frekvenční měnič slouží pro ochranu a ovládání čerpacích soustav pomocí regulace otáček čerpadla, šetří energii až o 40 % a zajišťuje konstantní tlak ve vodovodním systému.

 • Plovákové spínače

  K čemu slouží plovákové spínače?

  Máte nestabilní přítok vody a chcete stanovit a hlídat úroveň hladiny? Právě k tomu slouží plovákové spínače, které umožňují snadné ovládání čerpadla. Plovákový spínač je výškově nastavitelný a jeho montáž hravě zvládne i laik. Nabízíme v různých délkách.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 80 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 80 položek