Filtrační vložky pro domácí vodárny

Novinky

Filtrační vložky pro domácí vodárny

V této sekce si hlavně najdete mechanické vložky pro (odstranění pevných částic, mechanických nečistot, písek, jíl apod.) a uhlíkové vložky pro (odstranění chloru a nepříjemných zápachů a chutě), a také některé speciální vložky (odstranění železa, tvrdostí, dusičnanu apod). 

Filtrační vložky pro domácí vodárny Počet produktů: 68

Podkategorie

 • Vložky na mechanické...

  Vložky na mechanické nečistoty můžete vybírat v uzpůsobení jako jednorázové nebo proplachovatelné mechanické doplňky. Rádi vám pomůžeme zvolit vhodný typ s ohledem na náročnost provozu i očekávané zatížení. Dbáme na výběr kvalitních doplňků pro zajištění správné funkce celého systému. Vložky svým funkčním mechanismem zabrání poruchám anebo blokacím cest, které snadno způsobí zavlečené drobné nečistoty. Předejděte složitým a nákladným opravám funkčním doplňkem. Prodlužte životnost celého systému. Vložky se snadno instalují do všech běžně montovaných oběhů.

 • Uhlíkové filtrační...

  Uhlíkové filtry jsou účinným řešením pro odstranění chloru z vody, odbourává také zápach nebo zavlečenou chuť. Aktivní uhlí přirozeně zachytává široké spektrum organických i anorganických částic. Jednoduchým zařízením tak můžete zlepšit kvalitu vody. Filtrační systém vody je důležitým prvkem u každého rozvodu. Příznivá cena a jednoduchá montáž nabízí jeden z nejúčinnějších filtračních systémů, bez potřeby dodatečného zdroje energie, složité manipulace nebo časté údržby. Uhlíkové vložky můžete vybírat podle kapacity systému i náročnosti čištění. Přírodní látky nejlépe pohltí zápach, barvu i nežádoucí složky z vody.

 • Speciální filtrační...

  Speciální filtrační vložky k čerpadlům a vodárnám upraví kvalitu vody, zamezí nepříjemnému zápachu a dokážou odstranit z vody i nežádoucí zbarvení nebo chuť. Kvalitní filtry pracují s účinnou složkou, například aktivním uhlím. Provoz nezatěžuje nadbytečná chemie nebo jiné vedlejší účinky. Jednoduchá instalace do systému přinese okamžité zlepšení. Vložky není třeba často kontrolovat nebo měnit. Ochotně vám doporučíme optimální systém s ohledem na zatížení vodárny nebo čerpadla. Současně s novými systémy jsme schopni zajistit i náhradní náplně podle potřeby. 

 • DLE VELIKOSTI

  Zde si snadněji najdete filrační vložku, dle potřebné velikosti pro správný filtr.

 • VLOŽKY CINTROPUR

  Mechanické filtrační vložky Cintropur patří mezi nejžádanější produkty. Kvalitně uzpůsobené vložky mají tvar ponožky, která se snadno nasadí přímo na válec uvnitř filtrace. Balení po 5 ks vám poskytne dostatečnou zásobu, vybírat můžete z široké řady podle hodnoty mikronů od 1, 5, 10, 25, 50, 100, 150 až po 300. Spolehlivý doplněk efektivně zvýší kvalitu vody a přispěje i delší životnosti celého systému. Zmenší namáhání a zabrání pronikání velkých nečistot do oběhu. 

  Výměnné vložky pro filtry Cintropur

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 68 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 68 položek