DOMÁCÍ VODÁRNY

Novinky

Slevy

DOMÁCÍ VODÁRNY

Domácí vodárna je zařízení, které slouží k zásobování pitnou vodou. Vodárny si své místo získají v rodinných domech, chalupách či na chatách - všude tam kde je v blízkosti studna či vrt s vodou, kterou je potřeba dostat do objek...

Domácí vodárna je zařízení, které slouží k zásobování pitnou vodou. Vodárny si své místo získají v rodinných domech, chalupách či na chatách - všude tam kde je v blízkosti studna či vrt s vodou, kterou je potřeba dostat do objektu. Domácí vodárna je poměrně složitý přístroj skládající se z několika částí jako jsou čerpadla, tlakového spínače, ovládací jednotky, frekvenční měniče, zpětné klapky nebo tlakoměr. Domácí vodárnu si je možné nechat sestavit z jednotlivých částí připadaně si zakoupit sestavenou od výrobce. Nejlepší volbou jsou automatické vodárny, kdy ke spuštění dochází při poklesu tlaku vody pod nastavenou hodnotu.

V našem internetové obchodě si můžete vybrat z několika typů domácích vodáren:

Zobrazit

DOMÁCÍ VODÁRNY Počet produktů: 154

Podkategorie

 • Klasické domácí...

  Součástí klasických domácích vodáren je tlaková nádoba a čerpadlo. Domácí vodárny se vzájemně liší objemem tlakové nádoby, výkonem čerpadla, které ovlivňuje výtlak. V neposlední řadě také hlučností. Většina domácích vodáren splňuje atest na pitnou vodu.

 • Ponorné domácí vodárny

  Ponorné vodárny neboli domácí vodárny s ponorným čerpadlem jsou vhodné pro domácnosti nebo zahrady. Uplatní se při čerpání vody ze studní, vrtů, šachet nebo jiných zásobníků vody. Samozřejmě se také dají využívat k zavlažování.
  Ponorná čerpadla dále umožňují snižování hladiny spodních vod a své uplatnění naleznou také v průmyslu. Mezi hlavní výhody patří vysoká spolehlivost a snadná instalace.

 • Kompaktní domácí vodárny

  Kompaktní domácí vodárny - kompaktní automaty

  Tiché, úsporné, malých rozměrů, spolehlivé. Tak by se daly popsat kompaktní vodárny - automaty - poměrně nová kategorie v oblasti domácích vodáren. V čem je jejich výhoda?

  Minimální rozměry a přenosnost rozhodujícím způsobem činí tyto domácí vodárny jasnou volbou pro všechyn občasné odběratele vody, ať už je to chata nebo chalupa. S výtlačnou výškou přes 50 m některé typy přenosných vodáren efektivně využijete i při kropení trávníků a zavlažování zahrady. V místě, kde hrozí časté krádeže, velice snadno přenosnou vodárnu odvezete autem domů.

 • Domácí vodárny s...

  Domácí vodárny s frekvenčním měničem
  jsou určeny pro nejnáročnější použití. Nezávisle na průtoku jsou totiž schopny udržet konstantní tlak vody, hodí se proto například pro závlahové systémy, použití v rodinných domech, penzionech atd. Domácí vodárna s frekvenčním měničem umožňuje přesné nastavení spínacího i provozního tlaku.

  Kompletní sady obsahující ponorné nebo povrchové čerpadlo, řídící jednotku s frekvnečním měničem (pro plynulou regulaci otáček = konstantní tlak). Sada u ponorných čerpadel obsahuje i vyrovnávací tlakovou nádobu a nezbytné fitinky a armatury pro okamžitou montáž.

  Sady jsou zajímavou volbou pro uživatele vyžadující moderní systém s veškerým jištěním

 • Sety pro stavbu domácí...

  Domácí vodárna sestává z klasické kombinace tlakové nádoby, a příslušenství pro montáž. Tvarovku, tlakový spínač, klapku ani manometr nemusíte složitě vybírat v samostatných kategoriích. Nabízíme vám ekonomicky výhodné sety pro stavbu domácí vodárny. Ochotně vám poradíme s výběrem velikosti tlakové nádoby i výkonu systému. Možnost samostatného zásobení vodou v dnešní době přináší velké úspory v nákladech za vodu, využijte potenciál vlastního zdroje naplno.

  Sada příslušenství pro stavbu domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

 • Náhradní vaky EPDM a...

  Pokud vlastníte domácí vodárnu, která má tlakovou nádobu s vakem značky AQUAPRESS (AQUACOLD) nebo CIMM, zde najdete náhradní vaky z EPDM pryže pro nádoby o objemu až 500 litrů.

  V případě, že máte jiný typ nebo značku nádoby a sháníte náhradní vak nebo přírubu, informujte se raději na vhodnost použití ještě před objednáním.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 154 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 154 položek