STUDNAŘSTVÍ - OVSP

http://www.studny-ovsp.cz/

Naše firma se zabývá především vrtnými a studnařskými pracemi. Máme více jak 30-ti letou zkušenost s vrtnými pracemi a více jak 18-ti letou zkušenost se studnařskými pracemi. Naše dlouholeté zkušenosti nám zajišťují dobrou úspěšnost a spokojeného zákazníka.

Specializujeme se především na provádění vrtaných studní, se zaměřením na rodinné domy, chalupy, chaty a jiné. Dále provádíme vrty pro tepelná čerpadla, instalace čerpací techniky do studní, zavedením vody od studny až do domu, vyhledáváním vodních pramenů, prodejem čerpací techniky, prodejem a instalacemi Tepelných čerpadel IVT. Jsme schopni vám veškeré práce provést na klíč.

Provádíme studny o průměru 110,125, 140 a 160mm s garancí na vodu. Součástí prací je výplach studny, zapažení PVC-U trubkami s hygienickou atestací orientační čerpací zkouška a zatěsnění mezikruží kolem pažení.

STUDNAŘSTVÍ - OVSP


Tepelná čerpadla IVT

http://cerpadla-ivt.ovsp.cz/

OVSP spol. s r.o. se zabývá kompletní dodávkou a montáží Tepelných čerpadel IVT

Tepelná čerpadla IVT představují špičku ve svém oboru a na českém trhu jsou nejprodávanější značkou s nejdelší působností.
Což v praxi znamená, že každé čtvrté tepelné čerpadlo, které bylo v českých firmách a domácnostech nainstalováno, bylo dodáno právě společností IVT.
Tato firma má před konkurencí obrovský náskok, který získala zejména kvalitou služeb, příznivými cenami a vyhraněnou specializací, která soustřeďuje její pozornost jediným směrem a má za následek stále vyšší odbornost a bohatší zkušenosti.

dodávka a montáž Tepelných čerpadel IVT