AKU čerpadla

Máte zahradu, ale péče o ní zaostává, protože nemáte stálý přístup k vodě? V mnoha případech je investice do vlastního vrtu a přívod elektrické energie na pozemek nemyslitelnou variantou, přesto však můžete využít moderní čerpadla a zálivku si výrazně zjednodušit. AKU čerpadla vám dovolí snadno a jednoduše čerpat vodu ze záchytných nádrží, jsou cenově dostupná a bonusem je i snadná údržba či řízení provozu.

Snadná manipulace a ovládání

AKU čerpadla jsou zpravidla kompaktním zařízením. To usnadňuje samotnou manipulaci, převoz na zahradu i uskladnění v době, kdy jej pravidelně nepoužíváte. Zařízení je vybaveno pojistkou proti chodu na sucho i integrovaným filtrem. Jeho provoz je tedy chráněn před poškozením nepozorností nebo i horší kvalitou vody. Celé vybavení je zhotoveno z kvalitních a odolných materiálů, bez problémů se vyrovná se změnou teplot, běžným namáháním i častou manipulací. Některé modely jsou navíc doplněny i o časovač, provoz čerpadla tak můžete lépe odhadovat a řídit.

Aku čerpadlo

Perfektní výkon

AKU čerpadlo dosahuje dostatečného tlaku a má i dobrou výtlačnou výšku. Pro běžné potřeby zálivky zahrady a její údržby je plně dostačující. Příznivá cena neznamená omezení v kvalitě nebo výkonu.

Samotný pohon čerpadla je řízený AKU článkem, i jeho kapacita je velmi dostačující. Zařízení je dodáváno včetně nabíječky, stačí před odjezdem na zahradu zkontrolovat stav nabití a případně je možné článek dobít i pomocí redukce v automobilu.

Praktické vybavení pro zahrady i chaty bez přívodu elektřiny

AKU čerpadlo můžete využít pro běžné čerpání vody ze záchytných zásobníků, v konkrétních modelech však můžete využít i napojení do rozstřikovače vody nebo pomocí regulačního ventilu upravit tlak vody na kapkové zavlažování. Pokud čerpáte kvalitní vodu, můžete čerpadlo využít i pro sprchování.

Běžná výtlačná výška AKU čerpadel se pohybuje okolo 10 m, ponor je možný do hloubky cca 2 m. Konkrétní technické specifikace vždy závisí na daném modelu a značce. Ponorné aku čerpadlo je však vždy velkou pomocí a je vhodné pro čerpání čisté vody v podstatě na jakémkoliv pozemku bez přívodu elektřiny. Nechte si poradit a ulehčete si práci na zahradě. Kvalitní AKU čerpadla vám pomůžeme vybrat s ohledem na konkrétní nároky, velikost pozemku i frekvenci využití.

AKU čerpadlo do sudu