Sleva! Filtrační vložka GAC (20" SL), aktivní uhlí Zobrazit větší

Filtrační vložka GAC (20" SL), aktivní uhlí

2502

Nové

Uhlíková vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku. Velikost 20" AQUA SL

Více informací

K dispozici744 Kč

-3%

767 Kč

Vložka GAC (20" SL)

Uhlíková vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku ze skořápek kokosu. Zpravidla se používají pro větší objemy vody. Vložka je určená k odstranění chloru, nepříjemné chuti a zápachu vody. Kapacita vložky je větší než u obyčejné vložky. . Mechanický postfiltr zabudovaný do vložky dodatečně odstraňuje z vody mechanické částice větší než 40 mikronů, a zachytává částice uhlí, které se mohou uvolnit. Voda prochází celou délkou vložky a tak je vystavena hlubšímu čištění.

Uhlíkové filtry se používají pro odstranění chloru a jeho sloučenin, nepříjemných zápachů a chutí, různých škodlivých organických látek, zákalu a barvy z vody. Uhlík je nejlepší přírodní pohlcovač velmi širokého spektra organických a neorganických nečistot.

Doporučujeme používat uhlíkové filtry pro téměř každý filtrační systém vody. Vzhledem ke své velmi příznivé ceně a nejširšího spektra filtrovaných nečistot, je uhlíkový filtr jeden z nejúčinnějších filtrů na trhu.

Tyto filtry jsou také velmi často používané ke zlepšení organoleptických vlastností vody po větším systému úpravy vody, který se skládá z několika komponentů, např. po chlorování vody v systémech na odželezňování, ale taky pro vodu, která má nepříjemnou chuť nebo zapáchá.

Rozměry:  20“x2,5“ nebo 505x70mm.
Maximální pracovní teplota: 50°C
Maximální pracovní tlak: 8 bar
Materiál: 100% granulováný aktivovaný uhlík
Maximalní žívotnost vložek: 6 měsíců

Pozor! Vložky se montují do korpusu filtry vždy šipkou nahoru, směrem k hlavice filtru.

Použíti pro: Náhradní vložka pro všechny filtry používající korpus filtru 20"x2,5" (Osmosis PRO, Waterfilter 12SL, 22SL apod).  Možná náhrada také u většiny jiných výrobců.

Váha 1 kg
Výška vložky 20,505"  
Průměr vložky 2,5, 65"  

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Filtrační vložka GAC (20" SL), aktivní uhlí

Filtrační vložka GAC (20" SL), aktivní uhlí

Uhlíková vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku. Velikost 20" AQUA SL

Napsat recenzi

13 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: