Doprava zdarma! Domácí systém Reverzní osmózy - Osmosis 6 UVp (s UV a pumpou) DOPRAVA ZDARMA Zobrazit větší

Domácí systém Reverzní osmózy - Osmosis 6 UVp (s UV a pumpou) DOPRAVA ZDARMA

3104

Nové

Reverzní osmóza - Filtry na bázi této technologie odstraňují 80-99% nečistot ve vodě. Každý filtr obsahuje membránu reverzní osmózy, která odstraňuje takové škodlivé látky jako dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Výsledkem je ideální voda s chutí horského pramene.

 PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ DPD

Více informací

K dispozici10 290 Kč

Značka: Waterfilter (CZ)
Výkon systému: až 270 l/den
Výkonnost filtrace TDS (NaClO): 90 až 99%
Teplota vstupní vody: Od 2°C do 40°C
Vstupní tvrdost vody: Max. 4,5 mmol/l
Vstupní volný chlor: Max. 0,5 mg/l
Vstupní železo: Max. 0,5 mg/l
Mineralizační patrona: Ano
Chromovaný kohoutek v balení: Ano
Zásobní nádrž na čistou vodu: Ano, 8L
Typ membrány RO: 75GPD
Přípojivácí sada v balení: Ano

Počet stupňů filtrace: 6

Rozměry systému: 48 x 20 x 50 cm
Vstupní provozní tlak: Min. 0,4 bar, Max. 8 bar
Pumpa zvýšení tlaku: Ano
UV lampa 1GPD: Ne

Waterfilter Osmosis 6 je nejprodávanější filtr na vodu, který se montuje pod kuchyňský dřez.


JEN TO NEJLEPŠÍ

Reverzní osmóza - je ta nejlepší technologie pro čištění vody, které lidstvo vynalezlo. Filtry na bázi této technologie odstraňují 80-99% nečistot ve vodě. Každý filtr obsahuje membránu reverzní osmózy, která odstraňuje takové škodlivé látky jako dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Výsledkem je ideální voda s chutí horského pramene.


JAK TO FUNGUE

Technologie filtrace vody – Reverzní osmóza. Membrána RO propouští pouze molekuly čisté vody a kyslíku. Špinavá voda, která nemůže projít přes membránu se splachuje do odpadu. 3 předfiltry poskytují předfiltraci vody (odstraňují mechanické nečistoty, chlor a jeho sloučeniny) a chrání membránu RO před předčasným znečištěním. Výkon systému RO je 15 litrů/hod čisté vody. Tento výkon bohatě postačí pro zásobování vodou 4 až 5 členné rodiny.

Mineralizační patrona – zpětně obohacuje vodu minerály (např. vápník a hořčík) a dodá vodě příjemnou chuť horského pramene. Hezký chromovaný kohoutek s keramickou vložkou se montuje na kuchyňskou linku vedle Vaší stávající baterie. Jako i ostatní příměsi tak i tvrdost ve vodě odstraní systém na bázi reverzní osmózy, takže žádný vodní kámen na konvici a jiných přístrojích.


JEDNOTLIVÉ STUPNĚ FILTRAČNÍHO SYSTÉMU


První stupeň mechanického předčištění vody v systému odstraní mechanické částice větší než 20 mikronů. Používají se vložky AQUA FR-E 10“ 20mcr nebo AQUA FR-N 10“, 20mcr.

Druhý stupeň odstraní z vody chlor a organické sloučeniny. Pro tento stupeň se používá vložka z granulovaného nebo lisovaného aktivovaného uhlíku. Používají se vložky: AQUA GAC-40CC, 10" nebo AQUA CTO-E 10“.

Jemné mechanické čištění vody. Tento stupeň odstraní mechanické částice větší než 5 mikronů a zbytkový uhlíkový prach z předchoziho stupně. Používají se vložky: AQUA FR-E 10“ 5mcr nebo AQUA FR-N 10“, 5mcr.

Čtvrtý stupeň filtrace je membrána Reverzní osmózy RO 75GPD, FILMTEC (USA). Výkon membrány je cca 10-12 litrů za hodinu v závislosti na provozních podmínkách. Membrány se používají FILMTEC (USA) 75GPD, nebo VONTRON (Čína) 75GPD.

Zásobní nádoba. Rychlost membránové filtrace je velmi nízká – cca 10-12 litrů za hodinu. Takový průtok není dostačující pro běžné používání systému filtrace vody. Proto součástí systému je zásobní nádoba s obsahem 10 litrů (užiteční objem 8 litrů), ve které se voda akumuluje pro okamžitou spotřebu.

Uhlíkový postfiltr (Activted carbon postfilter) díky náplni z granulovaného aktivního uhlíku z kokosové skořápky přidá vodě příjemnou chuť a zároveň odstraní veškeré nepříjemné zápachy.

Zpětná mineralizace vody pomocí speciálního mineralizátoru (Mineralizing filter). Tato mineralizační patrona obsahuje směs speciálního mineralizačního materiálu pro obohacení čisté vody potřebnými minerály pro lidské tělo. Dle zkušeností výrobce se zpětná mineralizace provádí na úrovni: Ca2+ ... 19,2 mg/l, Mg2+ ... 12,6 mg/l, Na- ... 3,8 mg/l, K+ ... 4,7 mg/l atd.


NA CO SI MUSÍME DÁT POZOR


Nedoporučujeme instalovat systém Osmosis s vodou neznámé kvality. Je vždy lepší nechat udělat rozbor vody a zaslat jej nám. Naše firma na základě tohoto rozboru vypracuje nabídku přesně na míru a přizpůsobí systém Osmosis přesně dle Vaší vody. Existuje možnost výměny předfiltru, mineralizační patrony, membrány, tlakové nádoby, anebo navrhneme jinou metodu filtrace.

Kvalita výstupní vody je na nejvyšší úrovni, ovšem dle různých provozních podmínek např.výstupní hodnoty vápníku a hořčíku mohou být nižší než je požadováno vyhláškou. V takovém případě, na základě rozboru vody, navrhneme jinou membránu (RO, nanofiltrace, ultrafiltrace), jinou mineralizační patronu nebo jiné předfiltry. Je vždy lepší zaslat rozbor vody nám a nechat si vypracovat nabídku filtračního zařízení na míru speciálně pro Vás.

Pokud tlak v systému je nižší, nestabilní nebo pokud je voda více znečištěná anebo obsahuje hodně dusičnanů, tak vybereme systém s pumpou – Osmosis 5p. Je to tichá membránová pumpa, zabudovaná přímo do systému, která zvedne tlak na membránu RO na cca 6 bar. Systém bude fungovat při ideálních podmínkách.

Systém Osmosis 6 můžeme dle Vašeho přání připojit k akváriu anebo kávovaru.


DOPRAVA A INSTALACE


Systém Osmosis 6 nebo Osmosis 6p pro Vás přivezeme a namontujeme.

Doprava a montáž (Most) stojí: 1000,- Kč bez 21 % DPH. Montáž mimo Most bude stát 800,- Kč plus doprava (14,- Kč/km – počítá se jednosměrná cesta) bez 21 % DPH.

Pokud budete chtít zakoupit systém Osmosis 6 s montáží, zadejte to prosím do poznámky e-shopu.

 

MODELY S INDEXEM  "P  -  POMOCNÉ ČERPADLO

Tyto systémy Osmosis 6 obsahují pomocné čerpadlo s velmi tichým provozem, které kompenzuje nedostatek vstupního tlaku vody a dodá membráně RO tlak 5 až 6,5 bar pro její nejlepší funkčnost. S pomocným čerpadlem má membrána RO nejefektivnější provoz, jak z hlediska poměru čistá voda/odpadní voda, tak i z hlediska kvality a účinnosti filtrace. Čerpadlo má napájení 24V přes malý transformátor (součástí balení), aby v systému RO nebylo velké elektrické napětí.

Systémy RO Osmosis 6p s pomocným čerpadlem mají hlídání spodního vstupního tlaku vody - jakmile vstupní tlak klesne pod 0,5 bar, tak se systém automaticky vypne, než se tlak znovu zvýší - jako ochrana čerpadla proti běhu naprázdno. Hlídání vysokého tlaku vypíná čerpadlo v okamžiku naplnění zásobní nádrže čistou vodou.

Odstranění dusičnanů a dusitanů je velmi závislé na tlaku membrány RO, proto v tomto případě doporučujeme model s pomocným čerpadlem Osmosis 6p, zejména pokud Vaše voda obsahuje zvýšený obsah dusičnanů (100 mg/l a více). V tomto případě je efektivnější a jistější odstranění dusičnanů a dusitanů z vody – skoro 100% jistota.

  • Tlak na vstupu: 0,5 až 4,0 bar
  • Napájení transformátoru: 230V, 50Hz.
  • Motor čerpadla: 24V, 25W.
  • Spínač vysokého tlaku: Ano.
  • Spínač nízkého tlaku: Ano.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Domácí systém Reverzní osmózy - Osmosis 6 UVp (s UV a pumpou) DOPRAVA ZDARMA

Domácí systém Reverzní osmózy - Osmosis 6 UVp (s UV a pumpou) DOPRAVA ZDARMA

Reverzní osmóza - Filtry na bázi této technologie odstraňují 80-99% nečistot ve vodě. Každý filtr obsahuje membránu reverzní osmózy, která odstraňuje takové škodlivé látky jako dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Výsledkem je ideální voda s chutí horského pramene.

 PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ DPD

Napsat recenzi

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: