UNIQUA AQUA T60-56M2007 5"-VM Zobrazit větší

UNIQUA AQUA T60-56M2007 5"-VM

Nové

Napětí 400 V
Max. výtlačná výška 100 m
Max. průtok 56 l/min
Max. ponor 30 m
Nominální proud 2,5 A
Průměr výtlaku 1 "
Hmotnost 18,8 kg
Průměr čerpadla 127 mm
Pracovní dovolený výtlak 85 m

Více informací

K dispozici6 534 Kč

Technická specifikace

 • ponorné vřetenové čerpadlo
 • nerezo litinová konstrukce
 • karbidová mechanická ucpávka SiC/SiC
 • přívodní kabel 20m (na přání 25,30,35,40,45m)
 • maximální průměr čerpadla 127 mm
 • asynchronní elektromotor bez tepelné ochrany vinutí
 • ,,VODNÍ MOTOR"

Použití

 • čerpání čisté vody ze studní
 • čerpání čisté vody z podzemních vrtů
 • zavlažovací systémy
 • zásobování domacností pitnou vodou

Ponorné čerpadlo UNIQUA AQUA je určeno k čerpání čisté vody, vody užitkové a vody provozní. Čerpadlo je vhodné k čerpání vody ze studní, z vrtů s minimálním průměrem 150 mm pro napájení domácích vodáren a vodovodů, případně k postřiku v zahradnictví, s maximálním ponorem v čerpané kapalině 30 metrů. Čerpadlo není určeno pro čerpání odpadní vody. Použití čerpadla k čerpání hořlavých kapalin, toxických a agresivních (zásady, kyseliny) látek, ropných produktů a olejů všech druhů není dovoleno. Též je zakázáno použití čerpadla v prostředí s nebezpečím výbuchu a v bazénech, kde jsou lidé v kontaktu s vodou. Při čerpání vody užitkové, provozní, případně vody zvláštní (např. minerální, důlní, atd.) je nutné dodržet uvedená mezní znečištění a koncentraci vodíkových iontů, aby nedošlo ke snížení životnosti a spolehlivosti čerpadla. Výrobce je schopen dodat čerpadlo UNIQUA AQUA s délkou kabelu dle požadavku zákazníka. Maximální teplota čerpané kapaliny je 35°C. Čerpadlo je možné používat v poloze vertikální, horizontální i šikmé.

Konstrukce

Soustrojí UNIQUA AQUA se skládá z jednovřetenového hydrostatického čerpadla a z ponorného elektromotoru zalitého destilovanou vodou. Hlavní částí čerpadla je stator s pryžovou vložkou, v jehož dutině se otáčí vřeteno. Elektromotor je asynchronní třífázový, jehož vinutí je vodotěsně zalito v plastu. Ložiska jsou ve vodotěsných komorách, utěsněných proti vodě gufery. Před použitím je nutné motor zalít čistou vodou, nejlépe destilovanou.

Připojovací elektrický kabel je ve speciální vývodce dokonale utěsněn proti průniku čerpané kapaliny a zabezpečen proti vytržení. Průsak vody do prostoru elektromotoru je znemožněn mechanickou ucpávkou a guferem. Výrobek je chráněn užitným vzorem a patentem.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

UNIQUA AQUA T60-56M2007 5"-VM

UNIQUA AQUA T60-56M2007 5"-VM

Napětí 400 V
Max. výtlačná výška 100 m
Max. průtok 56 l/min
Max. ponor 30 m
Nominální proud 2,5 A
Průměr výtlaku 1 "
Hmotnost 18,8 kg
Průměr čerpadla 127 mm
Pracovní dovolený výtlak 85 m

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: