KOMPAKTNÍ DOMÁCÍ VODÁRNA GRUNDFOS MQ 3-45 Zobrazit větší

GRUNDFOS MQ 3-45, kompakní domácí vodárna

ZB00002462

Nové

Nová zlepšená konstrukce kompaktní domácí vodárny se zabudovanou ochranou motoru, ochranou proti chodu na sucho, s integrovanoutlakovou nádobou. Sací schopnost čerpadla až 8m.

Více informací

K dispozici10 240 Kč

Vlastnosti

Kompletní jednotka

Čerpací stanice MQ je kompaktní jednotka, která obsahuje čerpadlo, motor, membránovou tlakovou nádobu, snímač tlaku a průtoku, řídící jednotku a zpětnou klapku. Řídící jednotka zajišťuje automatický náběh čerpadla do provozu při odběru vody a jeho automatické vypnutí, jakmile se odběr vody zastaví. Řídící jednotka dále chrání čerpadlo v případě výskytu poruchy.

Montáž

Díky své kompaktní konstrukci nezabírá čerpadlo příliš mnoho místa a jeho montáž je proto snadná. Kolem čerpadla nemusí být žádný volný prostor.

Jednoduché ovládání

Čerpadlo je opatřeno uživatelsky přívětivým ovládacím panelem s tlačítkem ZAP/VYP a signálkami k indikaci provozního stavu čerpadla.

Samonasávací schopnost

Díky své samonasávací schopnosti může čerpadlo MQ čerpat vodu, jejíž hladina se nachází pod úrovní místa instalace čerpadla. V zahlceném stavu je čerpadlo schopno nasát vodu z hloubky 8 metrů za méně než 5 minut. Tato samonasávací schopnost usnadňuje montáž a zapínání čerpadla.

Zajišťuje také spolehlivější dodávku vody v instalacích s rizikem provozu bez kapaliny a průsaku sací hadice či sacího potrubí.

Vestavěná ochranná funkce

V případě provozu nasucho nebo přehřívání, např. při zadření hřídele nebo přetížení, se čerpadlo automaticky zastaví, čímž se zabrání poškození motoru

Automatický reset

Čerpadlo má vestavěnou automatickou resetovací funkci. V případě signalizace běhu nasucho nebo podobného nouzového stavu bude čerpadlo odstaveno z provozu. Čerpadlo se bude pokoušet naběhnout znovu do provozu každých 30 minut po dobu 24 hodin. Tuto resetovací funkci lze vypnout.

Nízká provozní hlučnost

Díky své hydraulické konstrukci a vnitřnímu chlazení vykazuje čerpadlo extrémně tichý provoz a je tak vhodné jak pro vnitřní, tak i pro venkovní instalaci.

Tlaková nádoba

Vestavěná tlaková nádoba omezuje spínací četnost v případě netěsnosti potrubí, což má pozitivní vliv na stupeň opotřebení čerpadla.

Údržba

Čerpadlo nevyžaduje žádnou údržbu.

Kapalina:

Rozsah teploty kapaliny: 0 .. 35 °C

Materiály

 

  • Těleso čerpadla: POM + 25% skleněného vlákna
  • Oběžné kolo: PPO + 20% skleň. vláken-PTFE

Křivka výkonů

Rozměrový náčrtek

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

GRUNDFOS MQ 3-45, kompakní domácí vodárna

GRUNDFOS MQ 3-45, kompakní domácí vodárna

Nová zlepšená konstrukce kompaktní domácí vodárny se zabudovanou ochranou motoru, ochranou proti chodu na sucho, s integrovanoutlakovou nádobou. Sací schopnost čerpadla až 8m.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: