Grundfos MQ 3-35 domácí vodárna 96515412 Zobrazit větší

Grundfos MQ 3-35 domácí vodárna 96515412

CEGC1378

Nové

Nová zlepšená konstrukce kompaktní domácí vodárny se zabudovanou ochranou motoru, ochranou proti chodu na sucho, s integrovanoutlakovou nádobou. Sací schopnost čerpadla až 8m.

Více informací

K dispozici10 030 Kč

Výtlak max. (m) 35
 Průtok max. (l/min) 73
 Jmenovité napětí (V) 230V
Jmenovitý výkon motoru (kW) 0,85
Automatická tepelná ochrana ANO
 Krytí IP 54
Ochrana proti běhu nasucho Ano (zabudovaná)
Vlastní vypínač AUTOMATICKÁ VODÁRNA
Regulace otáček NE
Sací výška (m) 8
Zpětná klapka ANO (součást dodávky)
Počet stupňů (článků) 4
Ucpávka Mechanická jednoduchá
Vypínací tlak cca 3,5 baru
Spínací tlak cca 2 bary
Teplota média max. (C°) 40
Délka kabelu (m) 1.5
Záruka 2 roky
 

Vlastnosti

Kompletní jednotka

Čerpací stanice MQ je kompaktní jednotka, která obsahuje čerpadlo, motor, membránovou tlakovou nádobu, snímač tlaku a průtoku, řídící jednotku a zpětnou klapku.

Řídící jednotka zajišťuje automatický náběh čerpadla do provozu při odběru vody a jeho automatické vypnutí, jakmile se odběr vody zastaví. Řídící jednotka dále chrání čerpadlo v případě výskytu poruchy.

Montáž

Díky své kompaktní konstrukci nezabírá čerpadlo příliš mnoho místa a jeho montáž je proto snadná. Kolem čerpadla nemusí být žádný volný prostor.

Jednoduché ovládání

Čerpadlo je opatřeno uživatelsky přívětivým ovládacím panelem s tlačítkem ZAP/VYP a signálkami k indikaci provozního stavu čerpadla.

Samonasávací schopnost

Díky své samonasávací schopnosti může čerpadlo MQ čerpat vodu, jejíž hladina se nachází podúrovní místa instalace čerpadla. V zahlceném stavu je čerpadlo schopno nasát vodu z hloubky 8 metrů za méně než 5 minut. Tato samonasávací schopnost usnadňuje montáž a zapínání čerpadla.

Zajišťuje také spolehlivější dodávku vody v instalacích s rizikem provozu bez kapaliny a průsaku sací hadice či sacího potrubí.

Vestavěná ochranná funkce

V případě provozu nasucho nebo přehřívání, např. při zadření hřídele nebo přetížení, se čerpadlo automaticky zastaví, čímž se zabrání poškození motoru.

Automatický reset

Čerpadlo má vestavěnou automatickou resetovací funkci. V případě signalizace běhu nasucho nebo podobného nouzového stavu bude čerpadlo odstaveno z provozu. Čerpadlo se bude pokoušet naběhnout znovu do provozu každých 30 minut po dobu 24 hodin. Tuto resetovací funkci lze vypnout.

Nízká provozní hlučnost

Díky své hydraulické konstrukci a vnitřnímu chlazení vykazuje čerpadlo extrémně tichý provoz a je tak vhodné jak pro vnitřní, tak i pro venkovní instalaci.

Tlaková nádoba

Vestavěná tlaková nádoba omezuje spínací četnost v případě netěsnosti potrubí, což má pozitivní vliv na stupeň opotřebení čerpadla.

Údržba

Čerpadlo nevyžaduje žádnou údržbu.

Kapalina: 

Rozsah teploty kapaliny: 0 .. 35 °C

Materiály

  • Těleso čerpadla: POM + 25% skleněného vlákna
  • Oběžné kolo: PPO + 20% skleň. vláken-PTFE

Křivka výkonů

Rozměrový náčrtek

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Grundfos MQ 3-35 domácí vodárna 96515412

Grundfos MQ 3-35 domácí vodárna 96515412

Nová zlepšená konstrukce kompaktní domácí vodárny se zabudovanou ochranou motoru, ochranou proti chodu na sucho, s integrovanoutlakovou nádobou. Sací schopnost čerpadla až 8m.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: