Kategorie

Výrobci

výběr čerpadla

jak vybrat čerpadlo
studny-ovsp.cz

odběr novinek

ČERPADLO SIGMA EVGU-16-8-GU 1" SIGMONA (NAUTILA) 400V

ČERPADLO SIGMA EVGU-16-8-GU 1" SIGMONA (NAUTILA) 400V

Ponorné čerpací soustrojí EVGU je určeno pro čerpání pitné a užitkové vody do teploty 35 °C a kyselosti v rozsahu 6,5 -12 pH. 

Více informací


7 791 Kč vč. DPH

Dostupnost: k dispozici

30 Produktů ve stejné kategorii:

Ponorné čerpací soustrojí EVGU je určeno pro čerpání pitné a užitkové vody do teploty 35 °C a kyselosti v rozsahu 6,5 -12 pH. Praktické využití čerpacího soustrojí EVGU je zejména k hlubinnému čerpání vody z větších hloubek než 8 m. Malé rozměry soustrojí umožňují jeho umístění do úzkých vrtů (průměr EVGU 142mm). Mimo běžnou instalaci v přirozené svislé poloze může soustrojí pracovat v případě nízké hladiny ve vodním zdroji také v poloze horizontální za předpokladu, že plnící zátka bude nahoře a vinutí motoru úplně zaplaveno čistou vodou.

Pracovní oblast čerpadla SIGMA EVGU

 

Použití

Soustrojí je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školkách, jeslích nebo společenských a hospodářskoprovozních zařízeních, jak pro účely zásobování vodou, tak pro postřik a zavlažování zahrádek, okrasných sadů, sportovních hřišť apod.

Materiál

sací těleso - šedá litina
výtlačné těleso - temperovaná litina
vřeteno - korozivzdorná ocel
spojovací hřídel - korozivzdorná ocel
spojka - uhlíková ocel
stator - ocel a pryž

  • Délka kabelu (m): 25
  • Jmenovité napětí (V): 400
  • Jmenovitý výkon motoru (kW): 1,1
  • Průtok max. (m3/hod): 2,16
  • Výtlak max. (m): 80

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
DPH 0 Kč
Celkem 0 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně


CenyZboží.cz Naakup.cz Katalog internetových obchodů 4obchody.com - Internetové obchody EshopLink.cz Katalog shopů Katalog Internetových Obchodů Katalog obchodů USHOP.CZ - Váš e-shop OkShopy e-shop katalog! internetové obchody Špičkové obchody První katalog eshopů optimalizovaný pro vyhledávače
Čerpadla OVSP na Zdekoupim.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů 4obchody.com - Internetové obchody NEJshopy.eu