Tlakové nádoby pro vodu

Novinky

Tlakové nádoby pro vodu

Tlakové nádoby na vodu nabízíme ve dvou variantách: s vyměnitelnou membránou nebo bez membránové tlakové nádoby, které slouží k vyrovnávání tlaku. Jsou vhodné pro okruhy studené vody pro zdravotně technické instalace. Prodáváme klasické nádoby a nerezové nádoby na vodu, na které je poskytována záruka 5 let..

Tlakové nádoby pro vodu Počet produktů: 49

Podkategorie

 • Tlakové nádoby pro...

  TLAKOVÉ NÁDOBY S VAKEM jsou v sočasnosti nejpoužívanější. Jejich výhodou je kromě možnosti velmi přesně korigovat přetlak vzduchu jednak vyměnitelnost vaku a také přijtelná cena.

  Nádoby s vakem vyžadují údržbu spočívající v pravidelné kontrole přetlaku vzduchu, který se stejně jako v pneumatikách u auta časem ztrácí. Zanedbání této údržby často vede k velké roztažnosti vaku tlakem vody a následné perforaci vaku. Výměna je snadná, je ale samozřejmě lepší jí předcházet.

 • Tlakové nádoby pro...

  Tlakové nádoby s membránou
  stručnéplné

  Na rozdíl od nádob s vakem, mají nádoby s membránou pevnou membránu, kterou nelze vyměnit. Nádoby nejsou vybaveny přírubou.

  Na druhou stranu je membrána výrazně pevnější než vak a její živnost je tak několikanásobně delší. Na nádoby Global Pressure Wave značky Global Water Solution poskytujeme záruku 5 let.

  Nádoby jsou zcela bezúdržbové, není nutno tedy kontrolovat přetlak vzduchu ani nádobu dofukovat.

 • Tlakové nádoby pro...

  Tlakové akumulační nádoby. Materiál - Nerezová ocel AISI 304. Záruka 5 let

 • Sety tlakových nádob...

  Sada příslušenství pro stavbu domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

 • Náhradní vaky EPDM,...

  Pokud vlastníte tlakovou nádobu s vakem značky AQUAPRESS (AQUACOLD) nebo CIMM, zde najdete náhradní vaky z EPDM pryže pro nádoby o objemu až 500 litrů.

  V případě, že máte jiný typ nebo značku nádoby a sháníte náhradní vak nebo přírubu, informujte se raději na vhodnost použití ještě před objednáním.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 49 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 49 položek