Příslušenství pro Ponorná čerpadla

Novinky

Slevy

Příslušenství pro Ponorná čerpadla Počet produktů: 38

Podkategorie

 • Závěsná zařízení pro...

  Každé ponorné čerpadlo se musí nějakým způsobem zavěsit a v případě potřeby jej bezpečně vytáhnout z vrtu, studny či jímky. K tomuto účelu Vám poslouží kvalitní závěsné zařízení pro ponorná čerpadla, která Vám zde nabízíme. Tyto závěsná zařízení od značky Regaplast se neprověšují, mají několikanásobné bezpečnostní prvky s nosností až 200 kg a jsou nabízeny v různých délkách po pěti metrech. 

 • Ochrana proti chodu na...

  Širší nabídku naleznete v kategorii PŘÍSLUŠENSTVÍ K ČERPADLŮM A VODÁRNÁM v podkategorii Ochrana proti chodu na sucho.

 • Zpětné klapky pro...
 • Kabely a kabelové...

  Velmi kvalitní značkové kabely TITANEX® s vysokou mechanickou a chemickou odolností
  pro extrémní zátěž. Vyniká svou flexibilitou a stálostí vůči výkyvům teplot. TITANEX® je ideálním kabelem pro průmysl a stavbu a je určen pro použití v suchém, vlhkém a mokrém prostředí.

 • Motorové spouštěče k...

  Motorový spouštěč s funkcí TEST. Vysoká zkratová a vypínací schopnost až 50 kA. Rozsah nastavení 1-4 A. Splňuje EN 61947-4-1. Příslušenství: montážní krabice v krytí IP55, pomocné kontakty, montážní sady pro propojení se stykači. 

 • Spínací skříně...

  Slouží pro rozběh a k ochraně jednofázových ponorných motorů.

 • Hadice zahradní PVC

  Při výběru zahradní hadice pro domácí zavlažování je kvalita a nalezení té správné hadice, která se dokáže vypořádat s prostředím, ve kterém bude používána, vždy problém. Sortiment zahradních hadic GARDENA nabízí inovativní produkty – například s povlakem SkinTech pro lehké klouzání zahradou a kolem překážek bez přetáčení a uzlování. Odpovídající hadici však najdou i zahradníci začátečníci s jednodušším uspořádáním zahrady. Klasifikace hadic do tříd Premium, Comfort a Classic pomáhá při rozhodování, jaká kvalita hadice bude vyhovovat vašim individuálním požadavkům.

  Najdete zde také kvalitní hadice od značky VALMON - ohebné hadice s tlakovou kostrou určené pro všeobecné použití (rozvody vody a jiných kapalin, vzduchu - v zahrádkářství, zemědělství, průmyslu i domácnostech)

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 38 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 38 položek