PŘÍSLUŠENSTVÍ K ČERPADLŮM A VODÁRNÁM

Novinky

Slevy

PŘÍSLUŠENSTVÍ K ČERPADLŮM A VODÁRNÁM

Nabídka příslušenství k čerpadlům, vodárnám a čerpací technice.
Filtry a vložky, manometry, hadice, zpětné vbentily, sací koše, ochrany proti chodu na sucho a jiné...

PŘÍSLUŠENSTVÍ K ČERPADLŮM A VODÁRNÁM Počet produktů: 277

Podkategorie

 • Filtry a filtrační vložky
 • Hadice

  V této sekci najdete. Průmyslové flexi hadice, hadice z PVC, ploché hadice pro kalová čerpadla, sací soupravy a sací hadice.

 • Ochrana proti chodu na...
 • Manometry
 • Kabely a kabelové spojky
 • Tlakové řídící...

  Automatická řídící tlaková jednotka slouží jako komplet pro automatické přímé spínání a vypínání čerpadel s jednofázovými motory. Zařízení je možno instalovat se samonasávacím stacionárním čerpadlem i s čerpadlem ponorným jež vyhovuje technickým parametrům tlakové řídící jednotky. K sepnutí čerpadla dojde po otevření jakéhokoliv odběrního místa a během odběru vody čerpadla běží (nespíná a nevypíná) a dodává kapalinu pod konstantním tlakem, který závisí na typu a parametrech použitého čerpadla.

 • Spínací skříně s...

  Spínací skříňě (ovládací boxy) s běhovým kondenzátorem a tepelnou ochranou pro 230V motory Ponorných čerpadel.

 • Tlakové spínače

  Tlakové spínače patří mezi základní součásti domácích vodáren. Vodárně při poklesu tlaku vyšlou signál, aby zapnula elektromotor čerpadla a dorovnala tlak do maximální hodnoty. Tlakové spínače je možné vybírat dle hodnoty požadovaného vypínacího a zapínacího tlaku. 

 • Sací koše a zpětné klapky

  V kategorii sací koše máte možnost zakoupit produkty z různých materiálů a pro rozličné určení. Sací koš může být použit pro čerpání pitné nebo užitkové vody bez mechanických nečistot, ale také na zakalenou vodu s obsahem mechanických nečistot jako například bahno či písek. Některé sací koše mají omezení v podobě průtoku teplé vody (do 40°C, 60°C, 100°C apod.). Můžete si vybrat z plastových či kovových materiálů (mosaz). Některé sací koše jsou vybaveny zpětnou záklopkou.

 • Motorové spouštěče

  Motorový spouštěč s funkcí TEST. Vysoká zkratová a vypínací schopnost až 50 kA. Rozsah nastavení 1-4 A. Splňuje EN 61947-4-1. Příslušenství: montážní krabice v krytí IP55, pomocné kontakty, montážní sady pro propojení se stykači. 

 • Závěsná zařízení pro...

  Každé ponorné čerpadlo se musí nějakým způsobem zavěsit a v případě potřeby jej bezpečně vytáhnout z vrtu, studny či jímky. K tomuto účelu Vám poslouží kvalitní závěsné zařízení pro ponorná čerpadla, která Vám zde nabízíme. Tyto závěsná zařízení od značky Regaplast se neprověšují, mají několikanásobné bezpečnostní prvky s nosností až 200 kg a jsou nabízeny v různých délkách po pěti metrech. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 277 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 277 položek